DORADCA KLIENTA - BRANŻA INFORMATYCZNA

FAMATECH Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy osoby chętnej do pracy na terenie Katowic. Szkolenie wstępne - odbędzie się w Gliwicach.

Branża informatyczna - technologie internetowe.

Kandydat powinien:

- Posiadać umiejętności komunikacyjne i orientację na klienta,

- Posiadać wysoką motywację i chęć rozwoju.

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży informatycznej - tworzenia stron internetowych i pozycjonowania.

Główne obowiązki - pozyskiwanie klientów, kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami, umawianie spotkań i podpisywanie umów.

Co dostaniesz od nas:

- wynagrodzenie 1600 - 3000zł na rękę (zależnie od doświadczenia i umiejętności),

- podstawe wynagrodzenie + premie za wyniki,

- zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy,

- możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego i awansu,

- elastyczność w podejściu do godzin pracy,

- niekorporacyjny charakter pracy,

- docelowe pełne uposażenie (telefon, komputer, samochód),

- przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu.

CV proszę przesyłać w załącznikach odpowiedzi.

Masz pytania? Napisz do nas.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FAMATECH SP. Z O.O. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź . zm.).

Wymagania

Prezentacja firmy

Famatech - Technologie Internetowe<br/><br/>Zajmujemy się:<br/>- ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 200PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zależne od wyników
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting