Doradca Klienta - Brafitterka

OTTO Work Force

Kraków, małopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Kraków

OTTO Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Doradca Klienta – Brafitterka
Nr ref. UJ/BRAF/04/2014

Zadania:
Praca jako sprzedawca damskiej bielizny – Brafitterka
Współpraca pomiędzy sklepem z bielizną sportową a jedną z sieci siłowni w Krakowie
Pomoc w doborze odpowiedniej bielizny dla osób ćwiczących na siłowni

Wymagania:
Szukamy osób mających doświadczenie oraz takich, które odbyły szkolenie w doborze bielizny
Mile widziane osoby z branży fitness
Doświadczenie sprzedażowe – mile widziane
Wymagamy komunikatywności oraz otwartości

Oferujemy:
Pracę dorywczą – każdy poniedziałek oraz wtorek – godziny popołudniowe
Umowę zlecenie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Ciekawą pracę
W późniejszym okresie możliwość pracy w większym wymiarze godzinowym

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.