doradca klienta biznesowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Zamość, lubelskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta,  Banku o ugruntowanej pozycji rynkowej, szukamy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: 30066
Praca stała
Lokalizacja: Zamość

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie Klientów z segmentu SME i budowanie z nimi trwałych relacji biznesowych
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi Klientami
  • ocena kondycji finansowej Klientów Banku wraz z przygotowaniem dokumentacji kredytowej i współudział w przygotowywaniu ofert finansowania przedsiębiorstw
  • samodzielna realizacja planów sprzedażowych, aktywna sprzedaż produktów z zakresu finansowania handlu, produktów kredytowych, skarbowych i bankowości transakcyjnej oraz usług bankowych dla Klientów Biznesowych
  • rozpoznawanie potrzeb finansowych Klienta oraz określanie wynikających z nich możliwości sprzedaży innych usług i produktów bankowych
  • prowadzenie działań marketingowych mających na celu zapoznanie Klientów z ofertą Banku
  • sporządzanie analiz i kalkulacji Klientów Biznesowych oraz stały monitoring sytuacji w segmencie SME na rynku lokalnym

Oczekiwania:
  • min. 2 – letnie doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu i obsłudze Klienta w banku lub instytucji finansowej
  • mile widziane wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość, zarządzanie)
  • znajomość zasad funkcjonowania rynku pieniężnego i kapitałowego w Polsce i na świecie oraz rynku bankowości w Polsce
  • nastawienie na realizację założonych celów
  • umiejętność pracy w zespole, inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • praca w szybko rozwijającym się Banku o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport, bilety do kina)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)