Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Partner Orange Polska S.A., poszukuje kandydatów na stanowiska handlowe.

IDEALNY KANDYDAT TO OSOBA:

  • Mobilna, posiadająca prawo jazdy
  • Zainteresowana nowymi technologiami
  • Lubiąca kontakt z ludźmi i posiadająca „żyłkę handlową” lub doświadczenie w sprzedaży
  • Przedsiębiorcza i potrafiąca samodzielnie zarządzać swoim czasem
  • Posiadająca podstawową znajomość obsługi komputera i popularnych systemów mobilnych

ZADANIA Doradcy Klienta Biznesowego:

Sprzedaż produktów i usług marki Orange do klientów biznesowych.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, współpraca z nami to SAME KORZYŚCI

  • Orange to najszersza oferta usług telekomunikacyjnych na rynku – to gwarancja udanej kariery zawodowej i dobra inwestycja w Twoją przyszłość
  • Wsparcie handlowe - pomożemy Tobie dotrzeć do klientów z Twojego regionu; otoczymy Cię stałą opieką podczas etapu wdrożenia do pracy.
  • Motywujące wynagrodzenie bazowe, które otrzymasz za realizację minimalnych celów sprzedażowych
  • Prosty system prowizyjny
  • System bezpłatnych szkoleń - rozwiniesz swoje kompetencje sprzedażowe i wiedzę produktową
  • Bezpłatny dostęp do biura i jego wyposażenia
  • Elastyczność formy współpracy – możesz rozpocząć od umowy zlecenia; działalność gospodarczą założysz gdy wzmocnisz swoje kompetencje i wiedzę

Aplikacje zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszego ogłoszenia prosimy przesłać drogą elektroniczną klikając w przycisk "Aplikuj".

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Prezentacja firmy

Od 10 LAT zajmujemy się sprzedażą usług telekomunikacyjnych. <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management