DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO

FM Bank PBP S.A.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

nr referencyjny: Doradca/MIASTO/2014

Główne obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (rynek mikro oraz msp)
  • Aktywna sprzedaż produktów z oferty Banku
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Obsługa portfela pozyskanych Klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientem
  • Terminowe raportowanie bieżących wyników
  • Obsługa systemu bankowego oraz wykonywanie pozostałych czynności związanych z bieżącą obsługą klientów banku

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych dla małych firm – mile widziane
  • Wysoka orientacja na wynik
  • Bardzo dobre umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów
  • Dobra znajomość lokalnego rynku
  • Skuteczność i wytrwałość w działaniu
  • Dyspozycyjność, gotowość do podróży służbowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej instytucji finansowej
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń
  • Telefon komórkowy

Prezentacja firmy

FM Bank jest instytucją skoncentrowaną na finansowaniu rozwoju mi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Finanse, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi