Doradca Klienta Biznesowego

Erarium Sp. z o.o.

Gdańsk, Sopot, Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Erarium lider rynku m-commerce poszukuje:

Kandydatów na stanowisko: Doradcy Klienta Biznesowego na terenie: Gdańska, Sopotu, Gdyni.

Opis stanowiska pracy:

- sprzedaż produktów i usług m-commerce,
- budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
- prezentowanie oferty m-commerce Klientom pozyskanym przez Call Center,
- analiza potrzeb i doradztwo w zakresie wyboru właściwego rozwiązania m-commerce,
- realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży (np. Finanse, Ubezpieczenia, Pośrednicy Nieruchomości itp.) lub w obsłudze Klienta,
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu,
- chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

- atrakcyjny system wynagrodzeń prowizyjnych,
- pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
- kompleksowe szkolenie wprowadzające do pracy,
- wsparcie i opiekę trenera,
- partnerską kulturę firmy,
- dla najlepszych możliwość zbudowania stałych pasywnych dochodów.

Prezentacja firmy

Firma Erarium lider rynku branży m-commerce poszukuje kandydatów na dyst... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 18 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inne