Doradca Klienta Biznesowego (telefon, Internet)

Human Resources Poland Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Od: Human Resources Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 2

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Human Resources Poland, to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla Naszego Klienta, firmy dostarczającej usługi multimedialne zarówno Klientom indywidualnym, jak i biznesowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. Klienta Biznesowego - telefon, internet

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,
  • obsługę firm w dziedzinie telekomunikacji - głównie małe i średnie przedsiębiorstwa,
  • przygotowywanie ofert biznesowych,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • realizacja planów sprzedażowych i jakościowych,
  • obsługa posprzedażowa klientów,
  • stały monitoring rynku i konkurencji.

Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • miła atmosfera pracy.
  • doświadczenie w sprzedaży B2B lub w branży telekomunikacyjnej min 2 lata,
  • znajomość technik sprzedaży,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • znajomość lokalnego rynku B2B,
  • kreatywność , komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B.