Doradca Klienta Biznesowego rynek energii

SalesCompanyConcept

Zamość, Biłgoraj, lubelskie

Opis stanowiska pracy

SalesCompanyConcept jest największym autoryzowanym partnerem Energy Supplier No1. – grupy kapitałowej, która pozyskała już 300.000 Klientów w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Na 10 Klientów, którzy zmienili w Polsce sprzedawcę energii w 2011 i 2012 roku, 9 skorzystało z oferty spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej.
Oferujemy pracę w bezkonkurencyjnej i nowej branży - zmiana sprzedawcy energii elektrycznej dla odbiorców Biznesowych.
Mamy bezkonkurencyjną ofertę dla naszych Klientów, co zapewnia łatwość zawierania Umów.
Brak tradycyjnej formy sprzedaży - Klient u nas nic nie kupuje, lecz dokonuje bez kosztowej zmiany sprzedawcy usługi na nowego sprzedawcę, na dużo lepszych warunkach.

Zakres obowiązków:
Pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych

Oferujemy:

Wysokie wynagrodzenie (4-10 tyś zł netto) uzależnione od wyników sprzedaży, niezbędne narzędzia pracy, miłą atmosferę, szkolenia produktowe oraz sprzedażowe, szansę szybkiego rozwoju.
Dostęp do nieograniczonego rynku Klientów, pomoc w organizowaniu spotkań, konferencji i szkoleń dla zainteresowanych Klientów.
Profesjonalne wsparcie pracowników naszej firmy.
Nielimitowany czas pracy.
Brak narzuconych planów sprzedażowych - pełna swoboda w realizacji własnych celów.

Wymagania

Wymagmy

Gotowość do samodzielnej pracy w terenie.
Dostęp do komputera + Internet.
Doświadczenie w aktywnej sprzedaży - warunek konieczny
Wysokich zdolności interpersonalnych oraz komunikatywności.

UWAGA!
uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kandydatury bez CV oraz listu motywacyjnego będą automatycznie odrzucane.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem na rynku energetycznym.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi