GD Profesja s.c.

Doradca Klienta Biznesowego PLAY

Od: GD Profesja s.c.
Miejsce pracy: Kraków, Tarnów, Brzesko, Nowy Sącz, Bochnia, Nowy Targ (praca w terenie)

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Zapraszamy Kandydatów do zapoznania się ofertami pracy naszych Klientów również na naszej stronie internetowej.

Naszym Klientem jest Dealer sieci komórkowej PLAY. Dzięki wdrożeniu nowych rozwiązań biznesowych wzrosło zapotrzebowanie na kilkanaście osób na stanowisko autoryzowanego doradcy biznesowego. Zapraszamy osoby z doświadczeniem, lub chętnych do rozpoczęcia przygody z PLAY do kontaktu. Warunki współpracy są bezkonkurencyjne!

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów biznesowych, doradztwo i sprzedaż usług sieci PLAY
  • przedłużanie umów z obecnymi klientami
  • budowanie długofalowych relacji z przyszłymi jak i obecnymi klientami
  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • preferowane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, finansowej, ubezpieczeniowej,
  • zaangażowanie, motywacja do pracy, komunikatywność,
  • umiejętność samodzielnego działania,
  • otwarcie działalności gospodarczej,
  • własne narzędzia pracy,

Oferujemy

  • wysokie zarobki: prowizje za sim, prowizje przedłużeniowe, premie za targety, konkursy i inne,
  • brak opłat stałych na rzecz Operatora, prowizje rozliczane w połowie następnego miesiąca,
  • opieka merytoryczna i pełne wsparcie logistyczne,
  • bezpłatne szkolenia autoryzacyjne,