Doradca Klienta Biznesowego nr ref DH/10/2015/lubuskie

Orwak Polska Sp. z o.o.

woj. lubuskie i woj. ościenne, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy zespołem pozytywnie nastawionych do życia specjalistów. Dzięki świetnej atmosferze pracy, doskonałej integracji, odpowiednim narzędziom pracy i doświadczeniu zdobywanym z ciekawymi klientami z różnych branż jesteśmy doskonale przygotowani do realizacji przyjętych obowiązków. Przykładamy wielką wagę do budowania długofalowych, partnerskich relacji z klientami. W życiu zawodowym i prywatnym dbamy o środowisko.

W tak inspirującym otoczeniu możesz sprawdzić się, zdobywać doświadczenie i nowe umiejętności. Jeśli szukasz dynamicznego i kreatywnego środowiska pracy oraz stabilnego miejsca kariery... Dołącz do najlepszych!

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• budowanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami na podległym terenie

• pozyskiwanie nowych klientów

• udział w przetargach

• profesjonalne doradztwo techniczne

• realizacja założonych celów sprzedażowych

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną preferowaną

• wynagrodzenie na zasadzie podstawa + prowizja od osiągniętych wyników

• ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną

• niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Wymagania

• wykształcenie średnie, mile widziane o profilu technicznym

• min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w aktywnej sprzedaży (bezpośredniej lub telefonicznej) i pozyskiwaniu klientów

• prawo jazdy kat. B

• silna orientacja na klienta

• samodzielność, szybkość w działaniu, otwartość, elastyczność, wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja

Prezentacja firmy

ORWAK, międzynarodowy koncern założony w 1971 roku w Szwecji, w S... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na stałe
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna, telefon, komputer, samochód
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta