Doradca Klienta Biznesowego - Nowy Projekt Rekrutacyjny

Klient Infopraca.pl

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem oddziału we Wrocławiu, poszukujemy ludzi z zacięciem i wiarą w sukces, chcących spełniać swoje marzenia.

Poznaj korzyści współpracy z nami:
* Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
* Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera
* Możliwość awansu i rozwoju w kierunku menedżerskim poprzez tworzenie własnej struktury sprzedażowej

Twoje zadania:
* Pozyskiwanie Klientów Biznesowych
* Przygotowywanie ofert dla właścicieli Firm
* Sprzedaż produktów finansowych dedykowanych Klientom Biznesowym
* Wykorzystanie swojej kreatywności, energii i umiejętności negocjacyjnych
w realizacji celów

Wymagania

Jesteś Kandydatem, którego szukamy jeśli:
* Posiadasz doświadczenie w sprzedaży
* Jesteś zorientowany na osiąganie celu
* Skutecznie budujesz pozytywny kontakt z Klientem
* Dobrze planujesz czas pracy i efektywnie go wykorzystujesz

Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie kwartalne, wyjazdy motywacyjne i nagrodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse