Doradca Klienta (audio, aroma marketing)

Mood Factory Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kogo szukamy?

Doradca Klienta (sprzedaż usług audio- i aroma- marketing)

Czym się zajmujemy?
Budujemy Klimat w miejscu sprzedaży dzięki usłudze audiomarketingu i aromamarketingu. To dzięki temu pobyt mi.in. w restauracji, w gabinecie kosmetycznym czy w sklepie odzieżowym jest przyjemny dla Klientów odwiedzających te miejsca.

Jak może wyglądać Twój dzień?

● prowadzisz działania sprzedażowe w terenie (w wybranym mieście)
lub
● prowadzisz działania sprzedażowe przy użyciu telefonu ( nasze biuro lub home office)

Gdzie szukamy ludzi?
Warszawa, Łódź, Kraków, Śląsk, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Rzeszów.

Co dajemy na start?
● No jak to co? Wiadomo :) - “zabawki” umożliwiające pracę (telefon, laptop, dostęp do profesjonalnego systemu CRM).
● Unikatowy na skalę światową pakiet szkoleniowy o wartości kilkunastu tysięcy złotych.
● Atrakcyjną podstawę.
● System prowizyjny, dzięki któremu efektywnie działając możesz zarabiać kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie i więcej. Nie stosujemy ograniczeń prowizyjnych. Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia :)

Czego oczekujemy?

Oj tak! :) Tu musisz wiedzieć, że „samo się nie zarobi!” Oczekujemy pełnego zaangażowania, otwartości na szkolenia i naukę skutecznych technik sprzedaży, a także skupienia na realizacji celów (tych związanych z aktywnością oraz tych sprzedażowych).

Jak sprzedajemy?
● Bezpośrednio u Klienta lub przez telefon.
● Słuchamy i doradzamy.
● Stosujemy techniki sprzedaży sprawdzone zarówno w Polsce, Europie i USA.
● Nie wciskamy niczego na siłę!

Wyślij CV
Aby przyśpieszyć proces rekrutacji prosimy wyślij swoje CV wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Prezentacja firmy

Mood Factory specjalizuje się w przygotowywaniu i wdrażaniu narzę... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Call Center / Telemarketing