doradca klienta - agent ubezpieczeniowy w PZU Życie S.A

Janusz Łączyński Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukuję osób na stanowisko doradca klienta - agent ubezpieczeniowy współpracujących z PZU Życie S.A. Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych;
- obsługa klientów już ubezpieczonych;
- pozyskiwanie klientów małych i średnich firm do ubezpieczeń grupowych i medycznych;
- obsługa i likwidacja szkód w ubezpieczeniach grupowych;
- utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania

- Min. 25 lat;
- wykształcenie średnie;
- umiejętność współpracy w zespole;
- gotowość do otwarcia własnej działalności gospodarczej.

mile widziane:
- doświadczenie w sprzedaży;
- prawo jazdy

Prezentacja firmy

Menedżer Zespołu Sprzedażowego w PZU Życie S.A, wieloletnie doświ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
roczny dodatek wdrożeniowy
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia