doradca i sprzedawca materiałów chemii budowlanej i przemysłowej

Mamut Firma Andrzej Łochnicki

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- dbanie o wizerunek oraz ofertę handlową Mamut Firma,
- stałe poszerzanie wiedzy technicznej i produktowej,
- utrzymywanie doskonałych relacji z Klientami,
- identyfikacja potrzeb klientów i doradztwo,
- przygotowanie ofert i obsługa zamówień Klientów,
- budżetowanie i planowanie procesu sprzedaży,
- wsparcie procesu windykacji należności,
- praca zespołowa oraz współdzielenie informacji.

Wymagania

OCZEKUJEMY
doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
zdolności i chęci do nauki i pracy,
sprawności w posługiwaniu się komputerem,
znajomości materiałów i technologii budowlanych,
samodzielności i odpowiedzialności,
wysokiej kultury osobistej,
umiejętności pracy w zespole,
uczciwości i zaangażowania,

Prezentacja firmy

Mamut Firma Andrzej Łochnicki zajmuje się doborem i sprzedażą optymalnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie