Doradca Handlowy

Labote

42-500 Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Profil stanowiska:

• Budowa bazy stałych odbiorców na podległym terenie
• Obsługa aktualnej bazy klientów
• Zwiększanie świadomości produktowej klientów
• Kreatywne wprowadzanie marki na rynek

Zakres obowiązków:

• Systematyczne wizytowanie klientów
• Raportowanie wyników sprzedaży
• Analiza podległego rynku i długofalowe planowanie strategii współpracy
• Kreatywne tworzenie akcji wspierających
• Bieżące wdrażanie i ewaluacja aktywności

Wymagania

• Gotowość do pracy w terenie (prawo jazdy kat. B)
• Doświadczenie na stanowisku sprzedażowym lub w branży fryzjerskiej
• Kreatywność, samodzielność, doskonała organizacja pracy, komunikatywność
• Mile widziana znajomość j. angielskiego
• Obsługa pakietu Office

Prezentacja firmy

Labote – dystrybutor marki Affinage/ASP. Profesjonalne kosmetyki dla bra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi