doradca handlowy (maszyny budowlane)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, skandynawskiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Nr ref.: 27822
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • regularne składanie wizyt handlowych w firmach na podległym operacyjnie obszarze działania oddziału
  • zapewnienie oczekiwanego poziomu dystrybucji usług
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami poprzez rozwijanie bieżącej współpracy
  • prowadzenie prezentacji u klientów
  • monitorowanie potencjalnego zapotrzebowania klienta
  • zapewnienie odpowiedniej obsługi klienta, zmierzającej do uzyskania zamówieniamonitorowanie zasobów pracującego sprzętu u poszczególnych klientów i na  budowach
  • przekazywanie na czas dokładnych i rzetelnych raportów odnośnie wizyt u klientów do przełożonych
  • prowadzenie i aktualizacja bazy danych dotyczącej klientów zgodnie z obowiązującymi standardami
  • monitorowanie działalności konkurencji na rynku oraz sytuacji w branży
  • czynny udział w akcjach promocyjnych i badaniach marketingowych oraz analiza ich efektywności
  • bieżący monitoring i kontakt telefoniczny z klientami w celu wyegzekwowania należności
  • obsługa CRM

Oczekiwania:
  • wykształcenie średnie
  • minimum roczne doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • mile widziana znajomość branży budowlanej
  • nastawienie na realizacje celu
  • umięjętność nawiązywania relacji interpersonalnych
  • znajomość programu MS Office
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • niezbędne narzędzia do pracy: samochód, komputer,  telefon
  • świadczenia medyczne i socjalne
  • elastyczny grafik

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)