Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego Serwis Personalny Sp. z o.o. dla swojego Klienta, jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów samochodów segmentu premium, posiadającego kilka oddziałów w Polsce, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko:
Doradca handlowy/sprzedawca działu części zamiennych. Oddział w Poznaniu.

Twoje zadania:
-obsługa prowadzonej sprzedaży według wyznaczonych standardów
-budowanie długoterminowej relacji z Klientem
-pozyskiwanie klientów
-obsługa narzędzi CRM

Wymagania

Oczekujemy od kandydatów:
-doświadczenia w sprzedaży
-prawa jazdy kategorii B
-obsługi pakietu Office
-umiejętności pracy w zespole
-wysokich umiejętności personalnych
-wiedzy z branży motoryzacyjnej- kluczowe
-znajomości budowy samochodu- kluczowe

Co oferujemy:
-stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie
-kompleksowe wdrożenie i szkolenia
-atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)
-wyjazdy integracyjne, świadczenia socjalne

Zachęcamy do wysyłania CV.

Prezentacja firmy

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. <br/>Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3)<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi