Doradca Firmy - MŚP (Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Włocławek/Płock, Bełchatów)

HRK S.A.

Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Włocławek/Płock, Bełchatów, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, banku będącego częścią międzynarodowej grupy kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Firmy - MŚP (Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Włocławek/Płock, Bełchatów)Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Włocławek/Płock, Bełchatów

    Zadania:

  • Sprzedaż i obsługa produktów kredytowych w ramach przyznanych uprawnień oraz podejmowanie decyzji kredytowych zgodnych z posiadanym stopniem umiejętności;
  • Realizacja celów sprzedażowych z dbałością o jakość i dochodowość;
  • Zarządzanie relacjami z Klientami należącymi do portfela 5-40 mln rocznego przychodu;
  • Promocja i sprzedaż produktów i usług;
  • Identyfikacja i pozyskanie nowych Klientów w dedykowanym segmencie;
  • Prowadzenie rachunków klientów i monitorowanie obrotów oraz stanu zadłużenia.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - kierunkowe (bankowość i finanse, ekonomia, rachunkowość, marketing i zarządzanie);
  • Min. 3 lata pracy na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra znajomość produktów i procedur bankowych;
  • Wiedza z zakresu prawa bankowego, dewizowego, zagadnień prawnych dotyczących spłaty kredytów, procedur i przepisów związanych z podmiotami gospodarczymi segmentu MŚP;
  • Znajomość lokalnego rynku małych i średnich przedsiębiorstw;
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i budowania portfela nowych klientów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie składające się z części stałej i premiowej;
  • Szkolenia;
  • Benefity pozapłacowe;
  • Możliwość budowania ścieżki rozwoju zawodowego w ramach grupy kapitałowej międzynarodowego banku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.