Opis stanowiska pracy

Soltes Sp. z o. o., należąca do GRUPY PDF, specjalizująca się doradztwem na rynku nieruchomości, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz inwestycjami na rynku nieruchomości, należąca do grupy firm doradztwa finansowego poszukuje osób do współpracy na stanowisko- Doradca finanowy na terenie województwa Śląskiego, szczególnie na terenie miast:

  • Katowice
  • Będzin
  • Zabrze
  • Dąbrowa Górnicza

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • jasno określoną ścieżkę kariery
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy i osobisty,
  • program CRM dopasowany do potrzeb doradców
  • wyjątkową, partnerską kulturę firmy
  • pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole
  • dzięki ścisłej wspópracy ze spółkami w grupie, możliwość kompleksowej obsługi Klienta (pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo finansowe, kredyty, ubezpieczenia, inwestycje)

Wymagania

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • pozytywnego nastawienia,
  • wysokiego zaangażowania w obsługę Klienta,
  • determinacja w realizacji celów,
  • uczciwość

Prezentacja firmy

SOLTES jest częścią Grupy Spółek, do której należą: Polskie Doradztwo Fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Bankowość