Doradca Finansowy

J&P Finance

Gdynia,Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

J&P FINANCE to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma w branży usług finansowych.

Wyróżniają nas ludzie, którzy podejmują działania, decyzje, wprowadzają innowacje, tworzą sieć kontaktów i biznesowe rozwiązania. Wyjątkowość tych osób przejawia się również w ich życiu prywatnym, pełnym pasji i ciekawych zainteresowań.

Chcemy, aby nasi pracownicy rozwijali się i byli usatysfakcjonowani pracą w J&P FINANCE.

Dlatego dostarczamy im szerokich możliwości rozwoju i wsparcia w rozwijaniu kompetencji zapewniając im dopasowany pakiet szkoleń, a także liczne programy rozwoju kompetencji sprzedażowych i komunikacyjnych.

Dołącz do J&P FINANCE!!

Opis stanowiska:

• Rozpoznawanie potrzeb Klienta i opracowywanie pakietów rozwiązań finansowych odpowiadających Indywidualnym ich potrzebom,

• Sprzedaż produktów kredytowych i realizacja określonych planów sprzedażowych,

• Aktywne pozyskiwanie oraz współpraca z Klientami Detalicznymi, Firmowymi

• Doradztwo w zakresie produktów kredytowych

• Budowanie, utrzymywanie i rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji Klienta,

• Kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i motywujący system prowizyjny

• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

• System szkoleń wewnętrznych oraz przy współudziale wiodących instytucji finansowych w Polsce;

• Narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy)

• Szeroka paleta produktów do sprzedaży, w tym: kredyty gotówkowe, firmowe, hipoteczne, samochodowe oraz leasingi

• Bardzo dobrą atmosferę pracy z Zespole

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie;

• Znajomość technik sprzedaży,

• Umiejętność budowania i podtrzymywania trwałych i efektywnych relacji z Klientami;

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub telesprzedaży(mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych);

• Komunikatywność;

• Samodzielność;

• Nastawienie na osiąganie bardzo dobrych wyników;

• Dobra organizacja własnej pracy;

• Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych;

• Umiejętność pracy w Zespole;

• Prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z numerem referencyjnym DF/2016 na adres podany w treści ogłoszenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez J&P Finance."

Prezentacja firmy

J&P FINANCE to dynamicznie rozwijająca się firma w branży usług f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wysokie premie sprzedażowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Analityka, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne