Doradca Finansowy w Biurze Kredytowym CA Express

Nota Bene

Raszyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Placówki CA Express to wieloletni partnerzy Credit Agricole Bank Polska S.A. Od ponad 10 lat wspólnie dbamy o potrzeby i satysfakcję klientów dostarczając produkty i usługi bankowe dla klienta indywidualnego. Przyjazność i bliskość, to wspólne wartości, dzięki którym współpracujemy wyłącznie z osobami o wysokiej kulturze osobistej i etyce zawodowej, przedsiębiorczymi, dla których kluczem do sukcesu jest zaufanie klienta.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta:
Symb. Ref.1/04/2017
Lokalizacja: Raszyn, woj. mazowieckie

Odpowiedzialność:

Realizacja indywidualnych i zespołowych celów biznesowych poprzez:
- profesjonalne doradztwo i sprzedaż szerokiej gamy kredytów konsumenckich
- inicjowanie i aktywne kształtowanie długotrwałych relacji z Klientami w oparciu o przypisany portfel
- sprawna i rzetelna obsługa operacji i transakcji gotówkowych
- budowanie pozytywnego wizerunku Credit Agricole Bank Polska SA

Oczekiwany profil:

- doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
- skuteczność w działaniu poparta sukcesami sprzedażowymi
- rozwinięta umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów
- orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych
- doświadczenie w pozyskiwaniu Klientów
- umiejętność efektywnej pracy w zespole

Oferujemy:

- umowę o pracę
- klarowny system wynagrodzeń( wynagrodzenie stałe+ premia uzależniona od wyników sprzedaży)
- profesjonalny system szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że dane osobowe zbierane są na zasadzie dobrowolności i przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia.”

Prezentacja firmy

Placówki CA Express to wieloletni partnerzy Credit Agricole Bank ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse