Doradca Finansowy / Doradca Kredytowy

Wiktor Sikorski Usługi Finansowe

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko doradcy finansowego. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją ofertę, interesują Cię partnerskie relacje w pracy, wyślij nam swoją aplikację.

Oferujemy jasne warunki współpracy, atrakcyjne biuro w centrum Poznania, wysokie stawki prowizyjne i pracę w miłej atmosferze.

Wymagania

Komunikatywność, uczciwość i chęć rozwoju.

Prezentacja firmy

Firma stworzona przez Doradców, dla Doradców. <br/>Zapraszamy do składan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość