Opis stanowiska pracy

Pozyskiwanie , obsługa i doradztwo dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie produktów finansowych i ubezpiecxeniowych.

Możliwa praktyka przy doświadczonej osobie z branży.

Możliwość wykonywania tej pracy jako drugiego zawodu, lub rozszerzenia dotychczasowej oferty dla swoich klientów.

Wymagania

Wykształcenie minum średnie, wiek powyżej 30 roku życia. Umiejętności łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi. Sumienność i pracowitość to dodatkowy atut..

Prezentacja firmy

Towarzystwo Ubezpieczeń oferujące ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 100PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Rozbudowany system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Finanse