DORADCA FACHOWY W DZIAŁACH: HI-FI, DUŻE AGD, FOTO/AKCESORIA, TELEKOM

Saturn Planet Sp. z o.o. Warszawa I S.K.

Warszawa, mazowieckie

Aktualnie do naszego sklepu SATURN w Warszawie w CH Arkadia poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • sprzedaż pełnej gamy produktów z działu i usług oferowanych przez firmę
  • budowanie przewagi rynkowej poprzez nową jakość standardów obsługi Klienta
  • nawiązywanie długotrwałych relacji z Klientem i zapewnianie obsługi posprzedażowej
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • prezentacja towaru, dbałość o ofertę

Wymagania

  • pasja, energia, inicjatywa
  • otwartość i umiejętność komunikowania się
  • łatwość przyswajania specjalistycznej wiedzy
  • minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów z branży AGD
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • silna orientacja na realizację celów
  • dobra prezencja
  • wykształcenie minimum średnie
  • biegła obsługa komputera
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i bogaty pakiet socjalny
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • szkolenia umożliwiające podnoszenie posiadanych kwalifikacji
  • motywujący system premii uzależniony od stopnia realizacji wyznaczonych celów
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.