Saturn Planet Sp. z o.o. Wrocław I S.K.

W naszym sklepie Saturn Planet w Magnolia Park przy ul. Legnickiej 58 we Wrocławiu możesz natychmiast zacząć działać, ponieważ szukamy ludzi, którzy jeszcze dziś chcą rozpocząć karierę!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Doradcy Fachowego

DORADCA FACHOWY - SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Zawsze potrafisz najlepiej doradzić naszym Klientom. Świetnie orientujesz się w branży nowych technologii. Jesteś odpowiedzialny za sprzedaż, prezentację towaru i dbałość o ofertę. Przy tym współpracujesz blisko z zespołem, kierownictwem, biurem, kasą, serwisem i magazynem.

Wymagania

Jesteś osobą pełną pasji i energii, która charakteryzuje się inicjatywą w działaniu. Z łatwością nawiązujesz kontakty z ludźmi, jesteś otwarty i chętny do pomocy Klientom. Bardzo dobrze znasz produkty z branży oraz na bieżąco śledzisz nowinki technologiczne. Miłe usposobienie, zaangażowanie, entuzjazm są dla Ciebie oczywiste.

Oferujemy

W zamian za dobrze wykonywaną pracę i wkładane w nią zaangażowanie, zapewniamy umowę o pracę od pierwszego dnia, pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, Karta Multisport lub Karta żywieniowa, dodatek na Święta, dodatek urlopowy, ubezpieczenie grupowe), dodatki rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka, możliwość rozwoju w strukturach firmy, premie uzależnione od zrealizowanych celów sprzedażowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.