Doradca ds. Wynajmu Biur - Office Leasing Specialist

Biuro Na Miarę

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nasza propozycja:

- Zapewniamy dla Ciebie klientów,
- otrzymujesz dostęp do bazy ofert,
- udostępniamy profesjonalne narzędzia informatyczne,
- proponujemy partnerskie warunki współpracy, prowizja 50/50,
- umożliwiamy pracę w środowisku przedsiębiorców,
- szkolenia rynkowe i pełne wsparcie,
- możliwość regularnych, wysokich zarobków,
- praca w energicznym zespole,
- elastyczny czas pracy oraz warunki zatrudnienia.

Nieruchomości, Praca, Biura, Komercyjne, Wynajem

Wymagania

Nasze oczekiwania:

- Profesjonalna i rzetelna obsługa klienta,
- wysoka kultura osobista,
- zainteresowanie rynkiem nieruchomości,
- determinacja w działaniu i zaangażowanie w rozwój własny oraz firmy,
- dodatkowym atutem będzie bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy pierwszą w Polsce agencją nieruchomości specjalizującą się w wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management