Doradca ds. Ubezpieczeń (umowa o pracę, na pełny etat)

Creditoo Sp. z o.o. Sp. k.

20-538 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

W związku z otwarciem nowego biura w Lublinie (Czuby) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DORADCA DS. UBEZPIECZEŃ

Praca Doradcy polega na kompleksowej obsłudze klientów naszej firmy w zakresie wszelkich produktów ubezpieczeniowych. Do Twoich codziennych obowiązków będzie należeć m.in. przygotowywanie ofert, omawianie ich z klientami, wystawianie polis oraz obsługa całego procesu sprzedażowego.

Wymagania

wobec Kandydatów:

• Warunkiem KONIECZNYM jest posiadanie minimum rocznego doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń dowolnej firmy ubezpieczeniowej lub doświadczenie w pracy w multiagencji,

• Rozwinięte umiejętności budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem

• Pozytywna energia, poczucie humoru i olbrzymia chęć do pracy,

• Doskonała komunikatywność, wysoka kultura osobista oraz dyskrecja,

• Odpowiedzialność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

• Pracę z fantastycznym zespołem, w miłej atmosferze, w biurze o wysokim standardzie

• Wynagrodzenie składające się z części stałej plus atrakcyjny system premiowy,

• Jasna ścieżka kariery i rozwoju

• Komplet narzędzi do pracy oraz pełne wsparcie merytoryczne od przełożonych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem i list motywacyjny.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Ponad 90% nowych klientów potwierdza, <br/>że trafiło do nas po rekomen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
Podstawa, plus wynagrodzenie prowizyjne.
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia