Doradca ds. telefonicznej i korespondencyjnej Obsługi Klienta – 2 600zł – umowa o pracę

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Dla Naszego Klienta – lidera w branży energetycznej – poszukujemy obecnie Kandydata/-tki na stanowisko:

Wymagania:

Min. 2 lata doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta – warunek konieczny,

Doświadczenie w obsłudze klienta drogą korespondencyjną (list, e-mail), w tym obowiązkowo: chat, fora internetowe – warunek konieczny,

• Nienaganna dykcja, miły głos,

Biegłość w pisaniu na klawiaturze, bardzo dobra znajomość pisowni i poprawność stylistyczna,

• Predyspozycje sprzedażowe będą dodatkowym atutem.

Zadania:

• Obsługa telefoniczna klientów – połączenia przychodzące + do sprzedaż,

Obsługa live chat, wniosków e-bok, korespondencji listownej oraz mailowej,

• Przygotowywanie niezbędnych dokumentów dla klientów,

• Aktualizacja danych na koncie klienta.

• Dodatkowo wsparcie kampanii sprzedażowych – do sprzedaż produktów.

Oferujemy:

• Stabilną i stałą pracę na pełny etat, od poniedziałku do piątku + max. 2 weekendy w miesiącu,

Umowę o pracę tymczasową – zatrudnienie przez agencję z możliwością nawiązania stałej współpracy,

• Pracę w systemie zmianowym po 8h, w godz. 7:00–21:00 – elastyczny grafik pracy!,

Wynagrodzenie podstawowe 2 600zł brutto,

Prowizja od sprzedaży oraz premie uznaniowe,

Benefity: karta Multisport, karta lunchowa oraz prywatna opieka medyczna,

Rozpoczęcie współpracy od 1 grudnia – szkolenie wdrożeniowe,

• Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze u lidera w branży energetycznej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.