Doradca ds. technicznych i projektowych

Valsir Polska Sp. z o.o.

Skawina, małopolskie

Od: Valsir Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Skawina

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy do pracy kandydata na stanowisko doradcy ds. technicznych i projektowych w zespole projektowym.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunkowe – branża sanitarna/HVAC
  • minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego projektanta w branży sanitarnej
  • biegła znajomość zagadnień związanych z projektowaniem instalacji sanitarnych (wod.- kan., c.o., ogrzewanie podłogowe)
  • biegła znajomość programu AutoCad
  • znajomość programu Revit MEP będzie dodatkowym atutem
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń i seminariów technicznych zarówno dla pracowników działu sprzedaży jak i projektantów i instalatorów
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność – częste wyjazdy służbowe krajowe i zagraniczne
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie z uwzględnieniem słownictwa branżowego
  • prawo jazdy kat B

GŁÓWNE ZADANIA:

  • samodzielne projektowanie w zakresie instalacji sanitarnych ze szczególnym uwzględnieniem podciśnieniowych systemów odwodnień dachów płaskich oraz systemów ogrzewania podłogowego
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej oraz sporządzanie wycen
  • wsparcie techniczne służb sprzedażowych w trakcie spotkań handlowych z klientami
  • prowadzenie szkoleń technicznych wewnętrznych oraz zewnętrznych dla klientów firmy
  • wsparcie techniczne dla klienta na realizowanych przez spółkę projektach inwestycyjnych na terenie całego kraju
  • raportowanie do bezpośredniego przełożonego

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym i zgranym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • liczne szkolenia zarówno w Polsce jak i naszej międzynarodowej Akademii we Włoszech
  • przyjazną atmosferę umożliwiającą rozwój zawodowy
  • możliwość uczestniczenia w prestiżowych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.