Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Headhunters działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, światowego lidera w technologiach energetyki i automatyki, poszukuje kandydatów z województwa: zachodniopomorskiego, lubuskiego oraz wielkopolskiego na stanowisko:

Doradca ds. sprzedaży

Obowiązki:

  • aktywne prowadzenie sprzedaży produktów i systemów niskich napięć w powierzonym obszarze (m.in. aparatura modułowa i sterownicza, inteligentne systemy instalacyjne, produkty bezpiecznikowe, wtyki i gniazda przemysłowe)
  • odbywanie wizyt handlowych u obecnych i potencjalnych klientów
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • doradztwo techniczne w zakresie aplikacji sprzedawanych produktów
  • branie czynnego udziału w rozwoju biznesu i poszerzaniu rynku odbiorców

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • samochód oraz telefon służbowy
  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne oraz prywatną opiekę zdrowotną

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie kompletnej aplikacji (CV+LM)
Kontakt telefoniczny pod nr 609 697 769

Wymagania

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność prowadzenia rozmów, negocjacji i prezentacji handlowych
  • prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi