Doradca ds. Sprzedaży

Rekrut4u

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

Rekrut4u

Od: Rekrut4u
Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Bankowość

Firma Rekrut4U poszukuje pracowników do oddziału Banku obsługującego Klientów indywidualnych, oraz małe i średnie przedsiębiorstwa w zakresie rozwiązań finansowych na stanowiska:

Mobilny Doradca / Doradca ds. Sprzedaży / Konsultant Telefoniczny
( miejsce pracy: Krotoszyn, Ostrów Wlkp. )

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie klientów dla oddziału Banku,
• realizowanie zadań sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi w Banku
standardami dotyczącymi jakości prowadzonej sprzedaży i obsługi Klientów,
• doradztwo i sprzedaż w zakresie produktów kredytowych,
• budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z obsługiwanymi Klientami
Banku,
• tworzenie akcji marketingowych i uczestniczenie w ich realizacji,
• kształtowanie pozytywnego wizerunku oddziału Banku.

Oferujemy:
• pracę dla renomowanego Banku
• umowę o pracę na pełen etat,
• wynagrodzenie podstawowe + premia
• czytelny system prowizyjny nie uzależniony od dochodowości oddziału Banku
• szansę na rozwój i realizację celów zawodowych,
• szkolenia rozwojowe w zależności od stażu,
• narzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych zadań

Nasze oczekiwania:
• kreatywność w działaniu,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• umiejętność planowania i zarządzania czasem,
• samodyscyplina, motywacja w dążeniu do realizacji celów i entuzjastyczne
nastawienie,
• umiejętność pracy w zespole,
• doświadczenie w sprzedaży lub predyspozycje sprzedażowe,
• doświadczenie w sprzedaży produktów kredytowych lub finansowych będzie
dodatkowym atutem,
• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń z dopisanym województwem, oraz klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).