Doradca ds. obsługi Klienta z elementami telemarketingu

Kancelaria Doradztwa Finansowego Financial Future Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Financial Future poszukuje do swojego biura w Poznaniu osób na stanowisko - Doradca ds. Obsługi Klienta z elementami telemarketingu

Od Naszych pracowników oczekujemy:

- doświadczenia w obsłudze klientów, (niekoniecznie  w telemarketingu)

- zaangażowania oraz lojalności,

- samodzielności,

- komunikatywności, której posiadanie będzie podstawą do tego żeby uczestnictwo w  szkoleniach, które oparte są o nowatorski program autorski, zagwarantowało kandydatowi zdobycie umiejątności poszukiwanych na rynku pracy,

- dobrej organizacji czasu pracy z kalendarzem.

Oferujemy w zamian:

- miejsce pracy w prestiżowej lokalizacji Poznania (centrum), przy głównej arterii miasta,

- niezbędne narzędzia pracy,

- stałe szkolenia podnoszące kwalifikacje,

- różne formy zatrudnienia,

Naszych pracowników wynagradzamy zdecydowanie lepiej niż konkurencja.

Przyjdź, przekonaj się i zostań z Nami!

Rozpatrywane będą tylko aplikacje z klauzulą dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Prezentacja firmy

Kancelaria Doradztwa Finansowego Financial Future Sp. z o.o. stworzona z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 500PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Karta Benefit , dodatkowa prowizja od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing