Doradca ds. Obsługi Klienta Korporacyjnego

HRK S.A.

Białystok, podlaskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Doradca ds. Obsługi Klienta KorporacyjnegoMiejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Pozyskiwanie oraz obsługa Klientów Korporacyjnych;
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie;
  • Monitoring portfela kredytowego;
  • Sprzedaż produktów finansowych i zwiększenie cross-sell;
  • Kompletowanie wymaganej dokumentacji zgodnie z procedurami w banku;
  • Dokonywanie wstępnej analizy kredytowej transakcji;
  • Monitorowanie rynku.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w pracy z Klientem korporacyjnym;
  • Wiedza z zakresu bankowości korporacyjnej, znajomość produktów i procesów bankowych;
  • Znajomość podstaw analizy finansowej i rachunkowości;
  • Komunikatywność;
  • Samodzielność;
  • Nastawienie na cel;
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji;
  • Pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.