Doradca ds. Nieruchomości

Evero Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doradców nieruchomości do tworzonego zespołu, chętnie osoby z doświadczeniem, interesujące się rynkiem nieruchomości.

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie obsługa bieżących klientów firmy zainteresowanych sprzedażą, kupnem i wynajmem nieruchomości, pozyskiwanie nowych klientów oraz sporządzaniu ofert nowych nieruchomości przy użyciu nowoczesnego systemu komputerowego.

Oferujemy:
- pracę w miłej atmosferze, w nowocześnie wyposażonym biurze
- wysokie zarobki, oparte o system prowizyjny
- niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy
- profesjonalną pomoc merytoryczną

Wymagania

- zainteresowanie rynkiem nieruchomości,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- zdolności negocjacyjne,
- systematyczność, samodzielność, dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

EVERO Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku nieruchomości o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Finanse