Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Doradcy ds. Nieruchomości do pracy w Biurze Nieruchomości DOMINPLUS w Toruniu.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie prowizyjne adekwatne do zaangażowania i ilości poświęconego czasu,

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, aparat fotografczny, komputer,

  • wsparcie na każdym etapie działania,

  • pracę w miłej atmosferze.

CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosimy zamieszczać w serwisie Infopraca.

Posiadanie licencji zawodowej Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami będzie dodatkowym atutem.

Godziny pracy do ustalenia.

Wynagrodzenie i inne szczegóły współpracy do uzgodnienia w czasie procesu rekrutacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

- prawo jazdy kat. B oraz samochód,

- gotowość do założenia działalności gospodarczej,

- umiejętność pracy na komputerze (m.in. obróbka zdjęć),

- umiejętność pracy w zespole,

- dyspozycyjność - praca w terenie (poza biurem),

- wysoka kultura osobista i komunikatywność,

- kreatywność,

- rzetelność,

- sumienność,

-punktualność.

Prezentacja firmy

Biuro Pośrednictwa w Obrocie Nieruchomościami dominplus powstało z myślą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak, wynagrodzenie w systemie prowizyjnym.
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena