Doradca ds. nieruchomości

MacroHouse

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI
Miejsce pracy: Tarnów

Wymagania:

  • zainteresowanie branżą nieruchomości,
  • pozytywne nastawienie i determinacja w realizacji celów,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • ambicja i otwartości na zmiany,
  • umiejętność budowania relacji z klientem.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • udział w elitarnych warsztatach i szkoleniach,
  • wyjątkową, partnerską kulturę firmy,
  • pracę w młodym, energicznym i kreatywnym zespole,
  • możliwość sprawdzenia się jako menadżer oraz nauczenia się profesjonalnej sprzedaży.

Zapraszamy do obejrzenia filmu dla kandydatów: https://youtu.be/5TpT7BmR2XM

Jeśli wierzysz w sukces i chcesz wywierać wpływ
na branżę nieruchomości dołącz do nas.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Czy wiesz co sprawia, że jedne firmy odnoszą sukces, a inne nie? ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena