Doradca ds. Nieruchomości

Stellar

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:

-obsługa klientów poszukujących nieruchomości

-intensywne poszukiwanie nieruchomości

-prezentacja ofert

-negocjowanie warunków transakcji

-możliwość pracy na terenie całej aglomeracji śląskiej

Zapewniamy:

-atrakcyjny system wynagrodzeń, podstawa+prowizja

-narzędzia (laptop, telefon, sprzęt fotograficzny)

-system CRM do obsługi zleceń

-szeroką bazę klientów

-szkolenia z profesjonalnymi trenerami

-realne możliwości awansu

Wymagania

Idealny kandydat to osoba:

-samodzielna

-ambitna

-z doświadczeniem w sprzedaży (dodatkowy atut)

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.“

Prezentacja firmy

Metrohouse S.A. to sieciowa agencja nieruchomości z oddziałami wł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena