Doradca ds nieruchomości

Domex s.c

Racibórz, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro nieruchomości DOMeX zajmuje się skutecznym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz doradztwem związanym z inwestycją sprzedaży, kupna lub najmu. Możesz stać się jednym z nas. Szukamy ludzi otwartych, bystrych, przedsiębiorczych i zdeterminowanych do osiągnięcia sukcesu w życiu.

Poszukujemy partnera handlowego, który:
• Chce mieć wysokie zarobki
• Chce pracować w sprzedaży
• Marzy o sukcesie zawodowym
• Nieruchomości są Twoją pasją
• Chce rozwijać się z najlepszymi

Oferujemy:
• Bardzo wysokie zarobki – uzależnione od efektów pracy
• Pakiet atrakcyjnych szkoleń wdrażających w pracę na rynku nieruchomości
• Poznawanie skutecznych standardów obsługi klienta
• Systematyczne pogłębianie wiedzy oraz umiejętności
• Wsparcie w początkowym okresie współpracy

Wymagania

Oczekujemy:
• Zainteresowania tematyka nieruchomości
• Bardzo dobrej organizacji pracy
• Silnej motywacji do pracy i realizacji celów
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Wysokiej kultury osobistej
• Przedsiębiorczości, ambicji

Dodatkowym atutem będzie:
• Doświadczenie w branży nieruchomości
• Znajomość lokalnego rynku

Prezentacja firmy

Nasza firma, zajmuje się doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena