DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI

CentralHouse

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Poznań

Jesteśmy nowo powstałą agencją nieruchomości w Poznaniu. Jesteśmy młodym, pełnym energii i zapału zespołem, a naszą pasją są nieruchomości. W celu spełnienia marzeń naszych klientów by mogli zakupić swój własny przytulny dom, poszukujemy agenta ds. nieruchomości, który nam w tym
pomoże, a jednocześnie będzie miał aktywny wpływ na rozwój naszej firmy.

Oferujemy:
Wynagrodzenie: wysoka prowizja
Bazę nieruchomości- posiadamy ponad 40 inwestycji deweloperskich w Poznaniu i okolicach,
Pełną elastyczność - brak obowiązku przesiadywania w biurze,
Niezbędne narzędzia pracy,
Jasne i uczciwe zasady współpracy,
Wsparcie doświadczonych agentów nieruchomości, którzy posiadają licencję.

Wymagania:
DOŚWIADCZENIE W BRANŻY- WARUNEK KONIECZNY
Własna działalność gospodarcza, albo możliwość jej założenia lub status studenta
Zaangażowanie i entuzjazm,
Odpowiedzialność,
Silna motywacja finansowa,
Umiejętność budowania relacji z klientami,
Nastawienie na poszukiwanie nowych rozwiązań,
Umiejętność starannego organizowania swojego czasu,
Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Oczekujemy:
Doświadczenia w branży
Pozyskiwania ofert sprzedaży/wynajmu/kupna nieruchomości,
Prezentowania ofert nieruchomości klientom,
Profesjonalnej obsługi klientów w zakresie obrotu nieruchomościami,
Wysokiej kultury osobistej.

Wyślij do nas swoje CV. Jeżeli będziemy zainteresowani Twoją oferta, na pewno skontaktujemy się właśnie z Tobą!

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowczesnym biurem, które KOMPLEKSOWO zajmuje się: <br/> <br/>- ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena