Doradca ds nieruchomości

Holding

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Obsługa transakcji kupna-sprzedaży nieruchomości (zawieranie umów pośrednictwa, prezentowanie nieruchomości, negocjowanie warunków transakcji, kompletowanie dokumentacji)
Budowanie relacji z klientami i zapewnienie najwyższego poziomu usług

Wymagania

zainteresowanie tematyką nieruchomości,
operatywność, dynamizm i poczucie humoru
wysoka kultura osobista
gotowość do ciągłego rozwoju i doskonalenia zawodowego
umiejętność pracy w zespole
inicjatywa oraz nastawienie na osiąganie wyników

Prezentacja firmy

Działamy na rynku poznańskim od 2010 roku. Podstawową działalnośc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena