Doradca ds. Nieruchomości

Big City Broker

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy Firmą, która prężnie rozwija się i stale podnosi jakość pełnionych usług. W wyniku rozwoju naszej firmy do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. Nieruchomości.

Jeżeli jesteś osobą ambitną, z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzisz do pełnionych obowiązków, pragniesz doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się razem z Firmą, szukamy właśnie Ciebie.

Istotne dla nas jest pozytywne nastawienie, umiejętność nawiązywania oraz dbania o kontakt z klientem, bardzo dobra organizacji pracy, elastyczności, a przede wszystkim zainteresowania tematyką nieruchomości.

Praca w BIG CITY BROKER daje możliwość szerokiej ścieżki rozwoju oraz zdobywania doświadczeń. Cenimy inicjatywę, a trud włożony w pracę owocuje możliwością osiągania bardzo wysokich, satysfakcjonujących zarobków.

Oferujemy wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy.

Aby nasi pracownicy mogli pracować jak najlepiej zapewniamy wiele udogodnień rozpoczynając od profesjonalnych narzędzi pracy, a kończąc na szkoleniach prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów.

Wymagania

Wymagania:

  • pozytywne podejście do pełnionych obowiązków
  • umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • elastyczność
  • zainteresowanie tematyką nieruchomości
  • mile widziane doświadczenie w handlu

Prezentacja firmy

Biuro Nieruchomości BIG CITY BROKER

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena