Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób do obsługi transakcji na rynku pierwotnym oraz wtórnym, a także na rynku najmu i wynajmu.
Praca w zespole doświadczonych doradców, szybkie wdrożenie, szkolenia wewnętrzne oraz między oddziałowe (Warszawa).
Praca w trybie pełnowymiarowym w godzinach 9-18.
Zarobki na zasadzie podstawy oraz prowizji od sprzedaży.

Wymagania

Wymagamy zaangażowania w wykonywaną pracę oraz stałego kontaktu z klientem.

Prezentacja firmy

Kim jesteśmy? <br/> <br/>Stabilną i wiarygodną firmą <br/> <br/>Mniejszo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
1800 zł
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena