Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Doradcę ds. nieruchomości.

Region: Katowice, Chorzów, Siemianowice Śl., Bytom, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Mysłowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • prezentacje nieruchomości w terenie
  • weryfikacja dokumentów i podpisywanie umów,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją transakcji kupna - sprzedaży, najmu – wynajmu

OFERUJEMY:

  • elastyczny czas pracy,
  • wysokie wynagrodzenie ( podstawa + prowizja lub umowa agencyjna)
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)
  • szkolenia z zakresu obrotu nieruchomościami i sprzedaży.

Wymagania

Wymagania:
• zdolności interpersonalne,
• otwartość,
• dyspozycyjność/dni robocze.
• znajomość lokalnego rynku nieruchomości (mile widziane)
• podstawowa znajomość obsługi komputera
• wysoka kultura osobista
• komunikatywność
• dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Firma ARTEMIS Nieruchomości istnieje od 10 lat na rynku. Proponujemy pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
podstawa + prowizja, umowa agencyjna (wysoka prowizja)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena