Doradca ds. Nieruchomości

Investate Sp. z o.o.

Biała Podlaska, lubelskie

Opis stanowiska pracy

METROHOUSE to sieciowa agencja nieruchomości
Posiadamy ponad 80 oddziałów METROHOUSE w całej Polsce Mamy ponad 800 doradców
Szukasz ciekawej i inspirującej pracy. Lubisz wyzwania, łatwo nawiązujesz kontakty z innymi. Jesteś kreatywny i przedsiębiorczy ?
Do naszego zespołu poszukujemy osób, które razem z nami chcą spełniać marzenia naszych Klientów o swoim własnym mieszkaniu lub domu.

Poszukujemy: Doradców ds. Nieruchomości
Miejsce pracy: Biała Podlaska

Zadania:
- aktywne poszukiwanie nieruchomości
- weryfikacja stanu prawnego nieruchomości oraz dokumentacja zdjęciowa
- budowanie długotrwałych relacji z klientem sprzedającym i kupującym

Oczekujemy osoby:
- pełnej entuzjazmu, lubiącej wyzwania
- posiadającej zdolności handlowe i umiejętności ich praktycznego wykorzystania
- znającej lokalny rynek nieruchomości
- o wysokiej kulturze osobistej, potrafiącej odnaleźć się w każdej sytuacji
- lubiącej pracę z ludźmi

Zapewniamy:
- stacjonarne biuro o wysokim standardzie
- dostęp do kompletu narzędzi pracy (laptop, sprzęt fotograficzny, telefon)
- dedykowany system CRM do obsługi zleceń
- szeroką bazę klientów
- bogatą ścieżkę szkoleniową
- bardzo dobrą atmosferę pracy i wsparcie osób z doświadczeniem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Gwarantujemy poufność. Zgodnie z przepisami ustaw z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. nr 101, poz. 926 z późn. Zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie przez Metrohouse S.A. danych osobowych w celu rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Metrohouse S.A. to sieciowa agencja nieruchomości. W ramach sieci... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena