Doradca ds. Nieruchomości - rynek pierwotny!

YourChoice YourChoice Property sp. z.o.osp. z.o.o

02-972 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Biuro nieruchomości poszukuje do pracy na terenie całej Warszawy asystentów i pośredników w obrocie nieruchomościami na rynku pierwotnym.

Jesteśmy nowoczesnym i elastycznym biurem nieruchomości. Pragniemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług, gwarancję bezpieczeństwa przy obsłudze transakcji, profesjonalne usługi oraz rzetelne doradztwo.

Ponadto jesteśmy firmą wyjątkową na rynku zarówno nieruchomości, jak i rynku finansowym, gdyż możemy połączyć obie te usługi. Klient poszukujący nieruchomości otrzyma od nas wsparcie zarówno w procesie zakupu nieruchomości jak i jej kredytowania. Razem z klientem znajdziemy najciekawsze mieszkania, wyznaczymy ich wady i zalety oraz pomożemy podjąć właściwe decyzje dotyczące zakupu mieszkania.

Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie nowych deweloper i współpraca z obecnymi,
• praca z klientami kupującymi nieruchomości na rynku pierwotnym,
• aktywne pozyskiwanie klientów, doradztwo w zakresie ceny oraz sposobów sprzedaży,
• przygotowywanie oferty handlowej i prezentowanie nieruchomości,
• pomoc w negocjacjach handlowych pomiędzy klientami,
• współpraca z doświadczonymi handlowcami przy sprzedaży nieruchomości deweloperskich,
• zarządzanie bazą mieszkań deweloperskich(ok. 120 inwestycji)

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie
• dobra prezencja,
• komunikatywność,
• zdolności handlowe i negocjacyjne,
• kreatywność i samodzielność w działaniu.
• mile widziane doświadczenie w handlu, natomiast wymagane chęci w zakresie rozwoju bądź nauki
• zainteresowanie rynkiem nieruchomości i rynkiem finansowym
• wytrwałość i dążenie do wyznaczonego celu
• mobilność ewentualnie prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• wsparcie doświadczonych pracowników naszej firmy
• możliwość nauki i rozwoju poprzez bezpłatne szkolenia
• korzystne stawki prowizyjne
• prosty i jasny system wynagrodzeń,
• gotową bazę ok. 150 inwestycji

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres wskazany adres e –mail. Kontakt telefoniczny pod numerem: 519-580-404

Prezentacja firmy

Firma z branży nieruchomości

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena