Doradca ds. Kontaktu z Klientem

Polska Press Sp. z.o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Polska Press Grupa należy do największych wydawców prasy w Polsce i jest liderem na rynku mediów regionalnych i lokalnych.

Z tytułami prasowymi jesteśmy obecni w całej Polsce gdzie wydajemy 20 dzienników regionalnych m.in. jeśli chodzi o województwo kujawsko - pomorskie: Gazetę Pomorską, Express Bydgoski i Nowości Toruńskie.

W związku z rozbudową działu w Bydgoszczy poszukujemy ambitnych, kreatywnych i komunikatywnych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

ZADANIA:

  • współpraca z nowymi i stałymi Klientami
  • przedstawianie rozwiązań reklamowych i doradztwo dla nowych i stałych Klientów
  • wsparcie w decyzjach wizerunkowo – marketingowych dla naszych Klientów
  • udział w przygotowaniu dodatków tematycznych (np. dotyczących zdrowia, kulinariów, motoryzacji, nieruchomości, wnętrzarstwa) ukazujących się na łamach Dzienników

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • komunikatywność
  • pozytywne podejście do życia
  • chęć do współpracy długoterminowej

ZAPEWNIAMY:

  • stałe godziny pracy: 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy, żadnych nadgodzin) - miejsce pracy Bydgoszcz
  • przejście na umowę o pracę maksymalnie po 3 miesiącach z możliwością skrócenia tego czasu do 2 miesięcy
  • liczne konkursy z nagrodami (m.in. karty przedpłacone / bilety do kina/ wyjścia do restauracji/ escape room/ wcześniejsze wyjścia z pracy i wiele innych)
  • jasne zasady co do zatrudnienia, pensji i premii: zawsze zagwarantowana podstawa + premie + bonusy
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe z zakresu produktu i technik sprzedaży
  • stabilne zatrudnienie z realną możliwością AWANSU
  • opiekę merytoryczną oraz wsparcie doświadczonych Trenerów Sprzedaży
  • pracę w samym centrum Bydgoszczy (10 minut na pieszo od dworców PKP i PKS).
Masz dodatkowe pytania? Świetnie :) Odpowiemy na wszystkie podczas spotkania!
Wyślij już dziś do nas wiadomość ze swoim CV na adres rekrutacja.ppg@polskapress.pl o tytule "CV INFOPRACA" wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych bądź aplikuj za pośrednictwem portalu infoPraca poprzez przycisk aplikacyjny!
Czekamy właśnie na Ciebie
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera