Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• Aktywne pozyskiwanie nowych oraz bieżący kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami,
• Organizowanie spotkań z klientami na terenie Polski, prezentowanie ofert,
• Opracowywanie działań promocyjnych, organizacja i udział w eventach,
• Identyfikowanie problemów oraz ryzyk w relacjach z klientami i bieżące reagowanie,
• Monitorowanie dostępnych źródeł finansowania z funduszy UE i przygotowywanie ofert związanych z pozyskaniem dotacji na rzecz kontrahentów,

Wymagania

Nasze oczekiwania:
• minimum dwuletnie doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu bezpośrednich relacji z klientami na poziomie średniego i wyższego szczebla zarządzania - warunek konieczny,
• doświadczenie w departamentach sprzedaży w instytucjach finansowych (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, forex, doradcy finansowi, itp) – mile widziane,
• znajomość problematyki pozyskiwania środków z funduszy UE – mile widziane,
• bardzo wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
• dynamika w działaniu,
• znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
• skrupulatność i odpowiedzialność, pracowitość,
• doskonała organizacja pracy,

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem w pozyskiwaniu dotacji z funduszy Unii Europejsk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting