Doradca ds. faktoringu / Menadżer ds. faktoringu

ANG Biznes S.A.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

ANG Biznes S.A. to firma z Grupy ANG, która zajmuje się obsługą finansową mikro, małych i średnich firm. Nietuzinkowa kultura organizacyjna i strategia zrównoważonego rozwoju Grupy, oparta o doświadczony zespół ludzi ANG Biznes, którzy wspierają przedsiębiorców w pozyskiwaniu finansowania, czyni naszą firmę wyróżniającym się miejscem do rozwoju zawodowego.

Grupa ANG, do której należy m.in. ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych, ANG Biznes, ANG Spółdzielnia Pośredników Ubezpieczeniowych jest organizacją, która kierując się ideą zrównoważonego rozwoju wychodzi naprzeciw najważniejszym wyzwaniom rynku finansowego w Polsce – powstawaniu instytucji finansowych odpowiedzialnych społecznie dających swoim współpracownikom długoterminową perspektywę bezpieczeństwa w działaniu, klientom produkty realizujące ich potrzeby i instytucjom finansowym możliwość realizacji biznesu z uwzględnieniem ich społecznej roli.

W związku z szybkim rozwojem poszukujemy

DORADCY DS. FAKTORINGU /MENADŻERA DS. FAKTORINGU

Miejsce pracy: cała Polska

Twoją misją będzie dostarczanie klientom rozwiązań i poziomu obsługi na poziomie, który pozwoli Wam wspólnie budować wzajemną relację biznesową w długiej i bardzo długiej perspektywie, co z jednej strony pozwoli klientom rosnąć, a Tobie uzyskiwać stabilne wysokie dochody.

Twoim zadaniem będzie budowanie portfela klientów, dla których faktoring jest bądź stanie się ważnym narzędziem do powiększania własnego biznesu, edukowanie tych przedsiębiorców, którzy jeszcze nie są przekonani do takiej formy finansowania oraz pomoc i stała obsługa po uruchomieniu umowy. W skrócie chcielibyśmy, abyś Ty lubił/a swoich klientów, oni lubili Ciebie, a Wasza współpraca była efektywna.

Oczekujemy od Ciebie doświadczenia w obsłudze finansowej małych i średnich firm, doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych takim podmiotom, nienagannej reputacji na rynku finansowym, wykształcenia wyższego, patrzenia na pracę przez pryzmat wartości naszej organizacji. Szukamy Kogoś kto ma “serce do pracy”, łatwość w budowaniu relacji z ludźmi i optymistycznie patrzy na świat. Potrzebne w pracy z nami jest zrozumienie na czym polega zrównoważony rozwój firm i odpowiedzialność społeczna biznesu. Wiemy, że bardzo pomoże w realizacji misji wcześniejsze doświadczenie w podobnych działaniach. Naszą propozycję kierujemy do osób prowadzących działalność gospodarczą lub gotowych do jej założenia.

Chcemy Ci zaproponować współpracę w doborowym zespole ludzi z G'ANGu (Grupa ANG), dostęp do najlepszych produktów firmowych na rynku, bardzo dobre stawki prowizyjne, co w przypadku faktoringu oznacza, że w większości wypłacane są co miesiąc przez cały okres trwania umowy. Dodatkowo aplikacje wspierające pracę - system zarządzania klientami i procesem sprzedaży, społecznościowy intranet, bazę wiedzy oraz autorskie narzędzia wsparcia sprzedaży. Oprócz tego doświadczony zespół wsparcia procesowego i merytorycznego, szkolenia rozwojowe i produktowe, dostęp do wiedzy zawodowej, praca w firmie o wyróżniającej się tożsamości - system wartości, wizja, kultura organizacyjna, możliwość angażowania się w ważne sprawy społeczne.

Zapraszamy na strony firm z Grupy ANG - grupaang, angkredyty, angubezpieczenia, angbiznes, brf, nienieodpowiedzialni,bedekimzechce

Jeżeli jesteś zainteresowana/y rozmową z nami wyślij tylko swoje CV, nie wysyłaj nam listu motywacyjnego - o tym “dlaczego” opowiesz jeżeli się spotkamy.

Chcielibyśmy też poinformować, że kontaktujemy się wyłącznie z osobami, z którymi chcielibyśmy się spotkać. Przepraszamy, że nie możemy wszystkim podziękować za złożone aplikacje.

Prezentacja firmy

ANG Biznes S.A. to firma z Grupy ANG, która zajmuje się obsługą f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse