Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

 Dla naszego klienta, lidera w branży rolniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

doradca ds. dystrybucji

Nr ref.: 28671
Praca stała
Lokalizacja: województwo warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie profesjonalnego serwisu dla klientów/dystrybutorów w oparciu o posiadaną wiedzę o produktach firmy, technikach i technologiach prowadzenia produkcji zwierzęcej, ekonomiki żywienia
  • monitorowanie ciągłości zakupów przez klientów oraz podejmowanie natychmiastowych działań w przypadku braku zamówień
  • dbanie o dobre relacje z klientami na swoim terenie działania
  • organizację i uczestnictwo w targach , wystawach i spotkaniach z klientami
  • sprzedaż produktów firmy
  • poszukiwanie nowych klientów

Oczekiwania:
  •  wykształcenie wyższe rolnicze
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • pomysłowość i inicjatywa w proponowaniu rozwiązań
  • umiejętności handlowe
  • samodzielność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętności negocjacyjne
  • obsługa MS Office

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca dla znanej marki
  • komplet narzędzi niezbędnych do pracy (samochód, telefon, laptop)
  • pakiet szkoleń, wsparcie specjalistów w codziennej pracy
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i atrakcyjnej prowizji

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)