Opis stanowiska pracy

Doradców z doświadczeniem w sprzedaży pożyczek gotówkowych w domu klienta zatrudnimy na teren: Sieradza,Zduńskiej Woli,Łasku oraz Łodzi

Przedstawiciel Asper jest osobą odpowiedzialną za pozyskiwanie Klientów, zawieranie umów pożyczek i przyjmowanie wpłat.
Praca wykonywana jest na podstawie umowy o współpracy, a wynagrodzenie ustalane prowizyjnie. Dodatkowo Przedstawiciel Asper otrzymuje wynagrodzenie za zawartą umowę oraz premie uzależnione od efektów pracy.
Działalność Doradcy Asper w terenie odbywa się przy wsparciu Działu Sprzedaży, pod bezpośrednim nadzorem Kierownika Regionu Asper.
Praca Doradcy charakteryzuje się elastycznym czasem pracy i w rzeczywistości nie zabiera więcej niż 2 - 3 dni w tygodniu. Jest to więc znakomite źródło dodatkowego dochodu.
Podsumowując - pracując jako Doradca Asper mogą Państwo liczyć na atrakcyjne warunki finansowe i wszelką pomoc w wykonywaniu swojej pracy oraz ścieżkę rozwoju zawodowego.
Wyślij swoje CV

Prezentacja firmy

Asper jest firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
50PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta